Ювелірна майстерня Диво - спеціалізується на виготовленні на замовлення, ремонті та реставрації ювелірних виробів у Дніпрі. За багато років роботи наші майстри набули величезного досвіду і можуть виконати будь-яку роботу із ювелірними прикрасами, з якою звертаються наші клієнти.

Майстерня розташована у зручній локації на лівому березі м. Дніпро, по проспекту Слобожанському, 56 (раніше, пр. Правди). Ми виконуємо як терміновий вид ремонтів, так і серйозні проекти із розробкою дизайна та повним циклом виготовлення ювелірних виробів. Працюємо із золотом, сріблом, платиною, дорогоцінним, напівдорогоцінним та штучним камінням.

Наші переваги:

  • Висока якість робіт із гарантією. У нас працюють фахівці найвищого рівня – вони мають величезний досвід роботи та постійно навчаються новим технікам. Кваліфікація майстрів, якісна сировини та сучасні технології – все це дозволяє нам виконувати свою роботу ідеально. На всі вироби надається гарантія.
  • Виготовлення прикрас на замовлення. У кооперації із майстрами з обробки матеріалів працює дизайнер-ювелір. Він здатний втілити в макеті виробу не тільки ваші особисті побажання, але й сучасні дизайн-тенденції, щоб ви отримали сучасну прикрасу, яка радуватиме вас кожен день.
  • Будь-які види ремонту. Лазерна пайка, закріплення та переогранювання каміння, чищення, реставрація, нанесення гравіювання тощо — наші майстри здатні подарувати нове життя навіть, за першого погляду, безнадійним виробам.
  • Доступні ціни. Вважаєте, що знайти недорогу майстерню з ремонту ювелірних виробів у Дніпрі неможливо? Тоді завітайте до нас, і ми доведемо вам, що якісні послуги з індивідуального виготовлення та ремонту прикрас можуть бути доступними!

Чекаємо на вас у ювелірній майстерні ДИВО!